Finn en naturveileder

Her er en oversikt over de naturveilederne som er tilknyttet SNO.

Bergen, Statens Hus Vis tilbud

Follesøy Kjersti_90x120pix

Kjersti Follesøy

kjersti.follesoy@miljodir.no

SNO Bergen

Hordaland

Klikk her for å se hva som tilbys

Kunnskapssenteret for laks og vannmiljø, Namsos Vis tilbud

Kjersti Hansen

Kjersti Hanssen

928 13 201

kjersti.hanssen@miljodir.no

SNO Namsos

Nord-Trøndelag.

Klikk her for å se hva som tilbys

Norsk villreinsenter nord, Hjerkinn Vis tilbud

Ydse Heidi_90x120pix

Heidi Ydse

950 87 204

heidi.ydse@miljodir.no

SNO Hjerkinn

Dovrefjell og områdene omkring

Klikk her for å se hva som tilbys

Norsk villreinsenter nord, Hjerkinn Vis tilbud

Rusten Espen_90x120pix

Espen Rusten

905 31 307

espen.rusten@miljodir.no

SNO Hjerkinn

Dovrefjell og områdene omkring.

Klikk her for å se hva som tilbys

Norsk Villreinsenter sør, Skinnarbu Vis tilbud

Lohne Brita Homleid_90x120pix_edited-1

Brita Homleid Lohne

993 62 623

brita.homleid.lohne@miljodir.no

SNO Skinnarbu

Telemark og områdene omkring Hardangervidda.

Klikk her for å se hva som tilbys

Rovviltsenteret på Flå Vis tilbud

Ida Glemminge (1)_90-120px

Ida Glemminge

99626836

ida.glemminge@miljodir.no

SNO Flå

Rovviltsenteret på Flå i Hallingdal, og Buskerud.

Klikk her for å se hva som tilbys

Rovviltsenteret på Namskogan, Namdalen Vis tilbud

Marit Hellan

Marit Hellan

959 74 251

marit.hellan@miljodir.no

SNO Namsskogan

Indre deler av Nord-Trøndelag med hovedvekt på Namdalen.

Klikk her for å se hva som tilbys

Skjærhalden, Hvaler Vis tilbud

Winther-Janson Marit_90x120

Marit Winther-Janson

930 08 698

marit.winther-janson@miljodir.no

SNO Hvaler

Østfold med hovedfokus på Ytre Hvaler nasjonalpark.

Klikk her for å se hva som tilbys

Stabbursnes naturhus, Porsanger Vis tilbud

Morset Torkjell_90x120pix

Torkjell Morset

916 22 003

torkjell.morset@miljodir.no

SNO Lakselv

Tilbyr naturveiledningstjenester i Finnmark med hovedvekt på Lakselv og Stabbursdalområdet.

Klikk her for å se hva som tilbys

Tjøme, Vestfold Vis tilbud

Fjell Per Espen_90x120pix

Per Espen Fjeld

469 60 982

per.espen.fjeld@miljodir.no

SNO Tønsberg

Tilbyr naturveiledning i Vestfold og nedre Telemark.

Klikk her for å se hva som tilbys

Ås i Akershus Vis tilbud

Live Danielsen_portrett_90px2

Live S. Danielsen

976 31 030

live.danielsen@miljodir.no

SNO Oslo

Tilbyr naturveiledertjenester i Oslo og Akershus.

Klikk her for å se hva som tilbys